Kleebisreklaamid

Kleebisreklaamid on lihtne ja soodne viis reklaamimiseks, sest kleebiste materjalivalik on suur ja kasutusala väga lai. Kleebistega saab vajadusel katta ka väga suuri pindasid ja kleebisreklaam võimaldab kujundada oma kontori, büroo, poe ja ka kodu vaateaknaid või siseseinu.

Kleebisreklaamid on väga levinud sõidukitel reklaamimaks ettevõtet. Sõidukid on pidevas liikumises ja reklaamid jõuavad väga erinevatesse piirkondadesse. Huvitavalt kujundatud sõiduk tõmbab kindlasti tänavapildis tähelepanu ja täidab eesmärki.

Mõned levinumad kleebisreklaami võimalused:

Kleebised akendele
Kleebised seintele ja põrandatele
Kleebised erinevat tüüpi autodele

Täpsem info: Aivo Halanurm, aivo@mermalen.ee, telefonil 515 7507 või täida juuresolev päringuvorm ja vastame sulle 24h jooksul.

  • Kui palju maksab?
    Kleebisreklaami hind sõltub kleebitava ala pinnast/pindalast ja töö mahukusest.

  • Kas kujunduse pean ise tegema?
    Kõikide kleebisreklaamide kujundamisel saab Mermalen reklaam abiks olla. Oleme kujunduses ka abiks mis tahes liikumisvahendi korral, paadist lennukini. Eemaldame vanad kleebisreklaamid ja paigaldame uued.

  • Transport ja paigaldus?
    Tallinna piires toome väikestes kogustes kaubad teile tasuta kohale. Kui soovite kaupa suuremas koguses ja Tallinnast väljaspoole, lisandub saatmiskulu vastavalt kogusele ja sihtkohale. Sõidukite ja teiste liikumisvahendite kleepimise aja ja koha lepime teiega eraldi kokku ja lähtume kliendi mugavusest. 

Võta meiega ühendust ja küsi täpsemat pakkumist!

TEHTUD TÖÖD: