Reklaamkingitused ja reklaamriided

Reklaamkingitused. Enamik ettevõtetest teevad oma klientidele ja partneritele aeg-ajalt erinevaid kingitusi. Tavaliselt on selleks firma sümboolikaga ese või asi, mis jääb partnerile ka hiljem kinkijat meelde tuletama ning hea emotsiooniga meenutama. Samamoodi on hea tava teha oma töötajatele sünnipäevaks või tähtpäevaks ettevõtte sümboolikaga kingitus. Hea ja praktiline kingitus jääb kindlasti kauaks meelde ja leiab pikalt kasutust.
Reklaamkingituste valik on väga lai ja mitmekülgne. Mermalen reklaam aitab leida just sinu ettevõtet iseloomustava ja sulle sobiva reklaamkingituse.
Enamlevinud reklaamkingitused on näiteks kirjutusvahendid ettevõtte logoga, kruusid, pleedid, vihmavarjud, maiustused, erinevad kontoritarvikud jne. Nõustame ja aitame sind selles väga mitmekülgse valikuga maailmas.

Reklaamriided. Fliisid, särgid, pusad, mütsid, buffid, joped, vestid, püksid jne. Sinu töötajad, kes kannavad ettevõtte logoga riideid, on kindlasti märk usaldusväärsusest ja soliidsusest. Oleme sulle nõustajaks ja abiks hea kvaliteediga ning just sinu ettevõtte töötajatele sobivate riiete leidmisel!

Täpsem info: Aivo Halanurm, aivo@mermalen.ee, telefonil 515 7507 või täida juuresolev päringuvorm ja vastame sulle 24h jooksul.

  • Kui palju maksab?
    Reklaamkingituste ja reklaamriiete hind sõltub kogusest ja teostamise keerukusest.

  • Kas kujunduse pean ise tegema?
    Mermalen reklaam aitab kõikide toodete kujundamisel.

  • Transport?
    Tallinna piires toome tooted tasuta kohale. Suuremate koguste ja kaugemate tarnekohtade puhul lisandub transpordikulu.

Võta meiega ühendust ja küsi pakkumist!

TEHTUD TÖÖD: