Lipud, bännerid ja roll-upid

Surfilipud on väga kergesti paigaldatavad ja väga efektne viis oma ettevõtte või toodete-teenuste presenteerimisel. Lipud on saadaval eri suuruses ja kolme eri mudelit: plokklipp, surfilipp, rannalipp. Surfilipud on väga vastupidavad ja pikaajalise kasutusajaga. Surfilipule on võimalik valida erinevaid kinnitusjalgu vastavalt sellele, millisel pinnal lippu kasutama hakatakse.

Reklaambännerid on lihtsaim viis reklaami edastamiseks. Bännerite tootmisel kasutatakse enamasti PVC kangast või PVC võrku, mis on väga ilmastikukindel. Bännerreklaami on kerge paigaldada ja bänneri suurus sõltub vaid kliendi soovidest.

Roll-up on laialt levinud ning ideaalne esitlustarvik, kui sul on vaja kiirelt ja muule bänneritüübile mittesobivas kohas teha näiteks tooteesitlust. Roll-up bännerite paigaldamine on kiire ja lihtne. Samuti on neid lihtne transportimida ja hoiustada. Iga roll-up bänneriga käib kaasas mugav hoiustamis- ja transportimiskott. Roll-up bännerite standard mõõduks on 850x2000mm. Roll-up bännerit saab üles panna ja maha võtta 30 sekundiga!

Täpsem info: Aivo Halanurm, aivo@mermalen.ee, telefonil 515 7507 või täida juuresolev päringuvorm ja vastame sulle 24h jooksul.

Võta meiega ühendust ja küsi pakkumist!